• Ви знаходитесь тут:

• Інформація про заклад

Інформація про заклад/Files/photogallery/pronas1.jpg

Повна назва закладу згідно з печаткою. Спеціалізована загальноосвітня середня школа №1 :
поглибленим вивченням іноземних мов Чернігівської міської ради Чернігівської області

Поштова та електронна адреса: м. Чернігів, проспект Миру, 40, chemigiv01@gmail.com

Проблема, над якою працює заклад. «Від інноваційного змісту й технологій освіти через
педагогічну майстерність вчителя до формування особистості учня та підготовки його до життя в
сучасних умовах».

Кількість учнів, кількість вчителів за категоріями. Кількість учнів - 1243, всього
педагогів - 134, з них - вищої категорії - 72,1 категорії - 20, II категорії - 17, спеціалістів - 25, мають звання «Старший вчитель»- 16, «Вчитель-методист» - 4.

Профілі навчання - іноземні мови

Поглиблене вивчення предметів: з 1-го по 11-й клас всі учні вивчають поглиблено англійську)
мову, з 5-го класу - другу іноземну мову (французьку або німецьку).

Режим роботи школи: Школа працює з понеділка по п'ятницю в дві зміни.

І зміна (1-і класи, 7-11 класи) - 8.00-13.30,

II зміна (4-6 класи)- 13.40- 19.00

Наявність початкової ланки:

1-х класів - 5,

2-х класів - 4,

3-х класів - 4.

4-х класів - 4.

Спеціалізований Загальноосвітній Навчальний Заклад № 1 з поглибленим вивченням іноземних мов – це заклад, у якому:

* Найвищою цінністю є Дитина;
* Учень реалізує право на освіту відповідно до своїх потреб, здібностей, можливостей;
* Повага й довіра є нормою життя;
* Дитина отримує не тільки міцні знання, а й всебічний розвиток.
* з 2005 року в школі працює Євроклуб
* з 2006 році відкрився шкільний музей

Школа співпрацює з різними міжнародними фундаціями:

- Гете – інститутом - Корпусом миру
- Фондом міжнародних професійних обмінів

/Files/photogallery/pronas6.jpg Учні та вчителі підтримують дружні стосунки педагогічними колективами інших країн:

- м. Опачно (Польща)
- м. Меммінген (Німеччина)
- м. Гомель (Білорусь)